Ми навчаємо

Навчання манікюру, педикюру, нарощення нігтів. Комбінований і апаратний манікюр. Укріплення нігтів гелем і полігелем (акригелем). Всі види дизайнів: стемпінг, художній розпис, аерографія.

Наші курси

Курс для початківців або майстрів, які хочуть оновити свої знання і вміння  та освоїти нові техніки манікюру.

Базовий курс апаратного педикюру створений для майстрів-початківців, а також майстрів, які хочуть підвищити рівень своїх знань, розширити спектр своїх послуг та досягти найкращих результатів у роботі з клієнтом.

Нарощення нігтів від А до Я за 3 дні.  Курс включає всю необхідну теорію (від будови нігтя до розбору принципів полімеризації гелевих систем), а також максимальну кількість годин практики (відпрацювання на моделях).

Одноденний курс підвищення кваліфікації з моделювання без опилу + основи комбінованого манікюру. Розрахований для майстрів початківців та майстрів з досвідом роботи.

Курс для майстрів-початківців та з досвідом. Вивчається техніка апаратного манікюру та укріплення нігтьової пластини різними матеріалами і способами

Курс розрахований для майстрів-початківців та тих, хто вже має досвід. Кожен легко опанує цю техніку незалежно від художніх здібностей.
З нами ти навчишся робити аеродизайни якісно, швидко та з легкістю.

Курс для початківців та для тих, хто хоче тримати кисть впевненіше і творити нею шедеври. Ви ознайомитесь із різними видами технік: стемпінг, втирки, робота з декораціями; інструментами для розпису; основами кольористики та композиції; освоїте майстерність малювання тонких ліній.

Для тих, кому потрібна індивідуальна консультація і практична робота над помилками.
Для тих, кому важливий комплексний підхід, оскільки програму ми складаємо ІНДИВІДУАЛЬНО під потреби учениці.
Для тих, хто підтримує інтегроване навчання й налаштований на результати.

Щоб мати стрімкий розвиток та уникнути вигорання – важливо дотримуватися гармонії. Тому ми поговоримо не лише про манікюр і як правильно зробити укріплення, а й про те, як творити комунікацію офлайн і онлайн, яких психологічних методів дотримуватися у роботі з клієнтами. Як вести свою бухгалтерію та контролювати фінансові питання. Та як в цьому всьому не вигоріти й отримувати задоволення від роботи.