Людмила Герасимчук

власниця Nail Studio CRYSTAL
Liudmyla-foto

Мене звати Людмила і я є засновницею та власницею Nail Studio CRYSTAL.

Коли в 2013 році прийшла ідея відкриття студії, я й уявити не могла, як це змінить моє життя, долі майстрів, що тут працюватимуть та долі сотні жінок, що до нас завітають.

Починала я свою пригоду з манікюром у 2006 році. На той момент індустрія лише починала виходити на ринок і моїм першим матеріалом був гель і система від компанії Neways.

Це було лише хоббі. Спершу я поєднувала його з навчанням, пізніше із роботою в педагогічній установі. Періодично проходила навчання, оскільки клієнтів ставало все більше то хотілось розвиватися в даному напрямку більш професійно.

В 2013 році клієнтів стало так багато, що було важко поєднувати восьмигодинний робочий графік і хоббі, яке вже на той час приносило прибутки більші, ніж зарплата педагога. Взявши на роботу двох майстрів (сестру та подругу), 2 червня 2013 року свої двері відкрила моя студія, яка вже за рів року отримає ім’я “Nail Studio CRYSTAL”.

20 квадратних метрів, меблі, робочі столи, зроблені моїм татом, шпалери, поклеєні мамою та друзями, 5-6 дипломів про курси на всю команду, один фрезер на трьох. Так ми починали свій шлях. На той момент абсолютно не було знань про ведення бізнесу, безкоштовних трансляцій в Instagram та Facebook, весь досвід здобувався методом проб та помилок.

А процесі роботи, вже у студії, з моєю маленькою командою, я зрозуміла дві важливі істини, які й донині є місією Nail Studio Crystal.

Нашу місію ми несемо крізь роки, багато працюючи, щодня вдосконалюючи послуги, студію і професійні навички нашої команди.

Ми проходили різні “бурі”, економічні кризи, революції, інфляції та скачки курсу. Й увесь час тримали й тримаємо планку найкращих стандартів сервісу.

Чому Crystal? Кристал – це симол багатогранності. Так само NS Crystal відкриває грані природньої краси кожної жінки, показує її коштовність, щоб нею милувались, як захоплюються гранями діамантів. Кожен наш “кристалик”, кожен член нашої команди, в процесі роботи відкриває і відточує свої “грані”, розвиває свою особистість.

Хто ми зараз? Сьогодні – це команда професіоналів, сертифікованих майстрів, талановитих інструкторів, організованих і кваліфікованих адміністраторів та менеджерів.

Ми надаємо послуги якісно, красиво і безпечно. Манікюр, педикюр, корекція чи нарощення – кожна послуга виконується на високому рівні.

Ми проводимо навчання й маємо свої авторські програми, матеріали і методичні посібники. Щодня Nail Studio CRYSTAL працює і вдосконалюється, бо у нас є місія.

Наша місія

  • Дарувати радість тим жінкам, що приходять до нас, відкривати їх жіночність та примножувати її.
  • Створення найкращих умов для роботи та розвитку nail-спеціалістів, які люблять і “горять” своєю роботою.
Знайомтесь з командою

Crystal Team

топ-майстер, інструктор

топ-майстер, інструктор

топ-майстер, інструктор

майстер манікюру та педикюру

майстер манікюру та педикюру

майстер манікюру та педикюру

бровіст, ламімейкер

адміністратор

адміністратор

СММ-спеціаліст

Кожен з наших майстрів пройшов ряд навчань з освоєння техніки виконання манікюру та педикюру, психології роботи з клієнтом, масажу рук та ніг, дизайну нігтів різної складності.

Кожному клієнту ми допоможемо підібрати ексклюзивний дизайн та порадимо домашній догляд.

Ми використовуємо матеріали європейської якості, працюючи на торговій марці NEONAIL.

Продукти цієї фірми пройшли всі необхідні тести та мають усі сертифікати якості, з якими Ви можете ознайомитися у нашій студії.

Наші інструменти проходять усі етапи дезінфекції та стерилізації.

Ми зустрічаємо кожного клієнта як дорогого гостя. Тому у нас Ви будете почувати себе комфортно, в приємній та привітній атмосфері, яка допоможе розслабитись, отримати якісну послугу та відчути момент тут і зараз.

Наші адміністратори допоможуть Вам із записом та проведуть попередню консультацію.

0 +
РОКІВ ДОСВІДУ
0 +
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
0 +
УСПІШНИХ ВИПУСКНИКІВ
Nail Studio CRYSTAL

Зв'яжіться з нами: