ПРОГРАМА CRYSTAL NAIL STUDIO ДЛЯ ЖІНОК ВПО

Програма підтримки в навчанні для внутрішньо переміщених осіб

В період з 1.04.2023 до 1.09.2023 ми надаватимемо одне безкоштовне  місце в групі під час навчання на Базовому курсі манікюру, а також знижки на майстер-класах, які ми організовуємо для відібраних дівчат ВПО.

Наша сьогоденність дуже змінилась від початку війни. Щодня нашу студію відвідують жінки, які нещодавно переїхали до нашого міста. Переїхали не з власної волі, а були змушені покинути свої домівки, своє повсякденне життя і зараз починати все за нові.

Впродовж року ми почули сотні історій, разом з ними плакали і сміялись, разом з ними переживали всі хвилювання та період адаптації на новому місті. Саме тому зародилась ідея стати підтримкою таким жінкам в цей непростий час.

Оскільки ми проводимо навчання та готуємо майбутніх майстрів манікюру, педикюру до роботи, ми можемо допомогти освоїти нову професію чи підвищити кваліфікацію, щоб дівчата могли знайти для себе нову роботу у нашому місті чи області.

В період з 1.04.2023 до 1.09.2023 ми надаватимемо одне безкоштовне  місце в групі під час навчання на Базовому курсі манікюру, а також знижки на майстер-класах, які ми організовуємо для відібраних дівчат ВПО.

Для цього необхідно ознайомитись з графіком нашої Академії, вибрати навчальний курс чи майстер-клас, заповнити анкету та очікувати контакту від наших Адміністраторів із запрошенням на навчання.

Ми дуже хочемо підтримати дівчат у такий період, тому плануємо організовувати періодично зустрічі щоб ділитись досвідом і разом розвивати сферу послуг у Луцьку.

Впевнена, що після нашого навчання буде більше можливостей для пошуку роботи, а підтримка, яку ми даємо нашим випускникам, стане міцною опорою і фундаментом для побудови своєї нової історії.

Умови участі:

  • CRYSTAL NAIL STUDIO надає можливість безкоштовної участі жінкам ВПО на курсі «БАЗОВИЙ КУРС МАНІКЮРУ» для однієї особи в групі.
  • CRYSTAL NAIL STUDIO надає одноразову знижку в розмірі 500 грн. для жінок ВПО для участі в курсах та семінарах.
  • Програма триває з 1.04.2023 до 1.09.2023.
  • Прийом заявок на участь в навчанні здійснюється до 15-го числа кожного місяця. А вибрана учасниця отримає відповідь в період 20-22-ге число кожного місяця.
  • Щоб взяти участь в конкурсі на отримання безкоштовного навчання на «Базовому курсі манікюру» необхідно заповнити анкету, де розповісти свою історію та свою мотивацію щодо участі в навчанні. 
  • Після опрацювання анкети заявника командою CRYSTAL з учасником зв’язується Адміністратор та пропонує місця в групі впродовж поточного місяця.
  • Для отримання знижки чи участі в навчанні необхідно надати документ, що підтверджує набуття цього статусу (документ з Дії/Довідка про статус ВПО).
  • Анкета учасника знаходиться на сайті за посиланням https://forms.gle/Gg9DeAuLCUC3NEka9
Залишились запитання?

Наш Інструктор допоможе з відповіддю

Якщо ти маєш вагання щодо курсу, не знаєш з чого почати або ж не впевнена, чи саме цей курс для тебе – залиш запитання й протягом доби отримай відповідь чи консультацію від нашого інструктора Даші Калькової.

Хочу записатися на курс

Залиш заявку або ж питання щодо базового курсу манікюру

Базовий курс манікюру